Leírás és Paraméterek
| Anyag | jesey |
| Belső méret | 35 x 1,5 x 25 cm |
| Gyártó | HAMA |
| Képátló | 13,3" |
| Külső méret | 26 x 2 x 36 cm |
| Szín | Kék |
| Modell | Jersey |
| Típus | Sleeve, tok |
| Garancia | 1 év általános (jogszabály szerint) + 1 év (gyártó által biz |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!