Leírás és Paraméterek
| Anyag | Poliészter |
| Belső méret | 34,5 x 1 x 25,5 cm |
| Gyártó | HAMA |
| Képátló | 13,3" |
| Külső méret | 1,5 x 27,5 x 36,5 cm |
| Méret | 13,3" |
| Szín | Fekete |
| Modell | MANCHESTER |
| Típus | Sleeve, tok |
| Garancia | 1 év általános (jogszabály szerint) + 1 év (gyártó által biz |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!