Leírás és Paraméterek
| Anyag | Polyester |
| Bőr | Nincs |
| Gyártó | LENOVO |
| Képátló | 15,6" |
| Külső méret | 362 x 27 x 275 mm |
| Méret | 15,6" |
| Méret | 15" - 16" |
| Szín | Fekete |
| Modell | T1050 |
| Típus | Váll |
| Garancia | 1 év szervizgarancia |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!