Leírás és Paraméterek
| Anyag | Outside : faux suede |
| Belső méret | 34 x 25 x 3 cm |
| Gyártó | PORT DESIGNS |
| Külső méret | 36,5 x 27 x 3,2 cm |
| Méret | 13,0" |
| Szín | Szürke |
| Modell | Milano |
| Típus | Sleeve, tok |
| Garancia | Élettartam garancia |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!