Leírás és Paraméterek
| Anyag | 600D polyester 2 tone |
| Belső méret | 340x255x30 mm |
| Gyártó | PORT DESIGNS |
| Képátló | 14,0" |
| Külső méret | 400x300x70 mm |
| Szín | Szürke |
| Modell | Sydney TL |
| Típus | Notebook táska |
| Garancia | Élettartam garancia |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!