Leírás és Paraméterek
| Anyag | Synthetic leather |
| Belső méret | 325 x 227 x 25 cm |
| Gyártó | PORT DESIGNS |
| Képátló | 13,3" |
| Külső méret | 350 x 335 x 40cm |
| Szín | Fekete |
| Modell | Zürich TL |
| Típus | Notebook táska |
| Garancia | Élettartam garancia |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!