Leírás és Paraméterek
| Anyag | Outside: 400 x 400 denier twisted nylon + 450 denier twisted 2-tone polyester + polyurethane trim material | Inside: 100% polyester |
| Gyártó | SAMSONITE |
| Képátló | 17,3" |
| Külső méret | 40 x 48 x 22 cm |
| Méret | 17,3" |
| Szín | Fekete |
| Modell | X'BLADE |
| Típus | Gurulós táska |
| Garancia | 1 év (általános) + 1 év (gyártói szervizgarancia) |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!