Leírás és Paraméterek
| Anyag | 55% Polyester + 40% Nylon + 5% PU |
| Gyártó | SAMSONITE |
| Képátló | 17,3" |
| Külső méret | 48.5 x 39 x 32.5 cm |
| Méret | 17,3" |
| Szín | Fekete |
| Modell | SPECTROLITE 3.0 |
| Típus | Gurulós táska |
| Garancia | 1 év (általános) + 1 év (gyártói szervizgarancia) |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!