Leírás és Paraméterek
| Anyag | Outside : 70% RPET + 33% PU Coated Polyester / Inside : 100% polyester |
| Gyártó | SAMSONITE |
| Képátló | 14,0" |
| Külső méret | 41 x 30 x 19 cm |
| Méret | 14,0" |
| Szín | Fekete |
| Modell | MIDTOWN |
| Típus | Hátizsák |
| Garancia | 1 év (általános) + 1 év (gyártói szervizgarancia) |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!