Leírás és Paraméterek
| Anyag | 70% Nylon + 28% Polyester + 2% Polyurethane |
| Gyártó | SAMSONITE |
| Képátló | 15,6" |
| Külső méret | 31 x 43 x 21.5 cm |
| Méret | 15,6" |
| Szín | Kék |
| Modell | OPENROAD 2.0 |
| Típus | Aktatáska |
| Garancia | 1 év jogszabály szerint |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!