Leírás és Paraméterek
| Állítható magasság | Nincs |
| Beépített tápegység | Van |
| Display Port | Van |
| D-Sub | Nincs |
| DVI | Nincs |
| Fali rögzítés | 400x400mm VESA falitartó-támogatás |
| Felbontás | 3840 x 2160 (UHD) |
| Forgatható | Nincs |
| Gyártó | ASUS |
| HDMI-MHL | Van |
| HDMI | Van |
| Képarány | 16:9 |
| Képátló | 65,0" |
| Érintőképernyő (Igen/Nem) | Nincs |
| Láthatósági szög | 178 |
| Mini Display Port | Van |
| Multimédiás | Van |
| Pivot (forgatható) | Nincs |
| Súly | 37kg |
| Színek száma | 16,70 |
| Távirányitó | Nincs |
| Típus | Monitor |
| USB | Van |
| Válaszidő | 4,0ms |
| VESA szabvány szerint | 400x400 |
| Garancia | 1 év általános (jogszabály szerint) + 2 év (gyártó által biz |
| Wireless | Nincs |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!