Leírás és Paraméterek
| Display Port | Van |
| D-Sub | Nincs |
| DVI | Nincs |
| Fali rögzítés | 75x75mm VESA falitartó-támogatás |
| Felbontás | 1920 x 1080 (FHD1080) 16:9 |
| Fényerő | 300lumen |
| Gyártó | GABA |
| HDMI-MHL | Nincs |
| HDMI | Van |
| HD (High Definition) Támogatás | Full HD |
| Képarány | 16:9 |
| Képátló | 31,5" |
| Érintőképernyő (Igen/Nem) | Nincs |
| Kontrasztarány | 3000:1 |
| Mini Display Port | Nincs |
| Panel típus | TN (ívelt) |
| Súly | 9kg |
| Thunderbolt | Nincs |
| Típus | Monitor |
| Válaszidő | 1,0ms |
| Garancia | 1 év jogszabály szerint + 2 év gyártói szervizgarancia |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!