Leírás és Paraméterek
| Beépített tápegység | Nincs |
| D-Sub | Van |
| DVI | Van |
| Fali rögzítés | 75x75mm VESA falitartó-támogatás |
| Felbontás | 1920 x 1080 (FHD1080) 16:9 |
| Fényerő | 250lumen |
| Gyártó | GABA |
| HDMI | Nincs |
| HD (High Definition) Támogatás | Full HD |
| Képarány | 16:9 |
| Képátló | 21,5" |
| Kontrasztarány | 1000:1 |
| Mini Display Port | Nincs |
| Panel típus | TN |
| Pivot (forgatható) | Nincs |
| Súly | 4kg |
| Szín | Fekete fényes |
| Típus | Monitor |
| Válaszidő | 5,0ms |
| VESA szabvány szerint | 75x75 |
| Garancia | 1 év jogszabály szerint + 2 év gyártói szervizgarancia |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!