Leírás és Paraméterek
| Csatlakozók | D-sub;HDMI |
| D-Sub | Van |
| Egyéb | Samsung MagicBright, Eco Saving Plus, Szemkímélő Üzemmód, Villódzásmentes technológia, Játék mód, Képméret, FreeSync |
| Fali rögzítés | 75x75mm VESA falitartó-támogatás |
| Felbontás | 1920 x 1080 (FHD1080) 16:9 |
| Fényerő | 250lumen |
| Gyártó | SAMSUNG |
| HDMI | Van |
| Képarány | 16:9 |
| Képátló | 23,8" |
| Kontrasztarány | 1000:1 |
| Láthatósági szög | 178°/178° |
| Panel típus | IPS |
| Súly | 3kg |
| Színek száma | 16,70 |
| Technológia | LED |
| Típus | Monitor |
| Válaszidő | 5,0ms |
| VESA szabvány szerint | 75x75 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!