Leírás és Paraméterek
| Anyag | Nylon, Polyester |
| Belső méret | 400 x 300 x 90 mm |
| Gyártó | PORT DESIGNS |
| Képátló | 15,6" |
| Külső méret | 480 x 360 x 170 mm |
| Szín | Fekete |
| Modell | Houston |
| Típus | Hátizsák |
| Garancia | Élettartam garancia |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!