Leírás és Paraméterek
| Anyag | Outside : faux suede |
| Belső méret | 38,5 x 26 x 3,5 cm |
| Gyártó | PORT DESIGNS |
| Külső méret | 41 x 27,9 x 3,2 cm |
| Méret | 15,6" |
| Szín | Szürke |
| Modell | Milano |
| Típus | Sleeve, tok |
| Garancia | Élettartam garancia |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!