Leírás és Paraméterek
| Anyag | Grey nubuck / PU |
| Belső méret | 276 x 190 x 15.6 mm |
| Gyártó | PORT DESIGNS |
| Külső méret | 285 x 207 x 29 mm |
| Méret | 10,0" |
| Szín | Piros |
| Modell | Phoenix |
| Típus | Sleeve, tok |
| Garancia | Élettartam garancia |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!