Leírás és Paraméterek
| Anyag | 600D polyester 2 tone |
| Belső méret | 255 x 340 x 30 mm |
| Gyártó | PORT DESIGNS |
| Képátló | 14,0" |
| Külső méret | 330 x 440 x 180 mm |
| Szín | Fekete |
| Modell | Sydney |
| Típus | Hátizsák |
| Garancia | Élettartam garancia |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!