Leírás és Paraméterek
| Anyag | 600D polyester 2 tone |
| Belső méret | 260 x 385 x 190 mm |
| Gyártó | PORT DESIGNS |
| Képátló | 15,6" |
| Külső méret | 350 x 485 x 190 mm |
| Szín | Kék |
| Modell | Sydney |
| Típus | Hátizsák |
| Garancia | Élettartam garancia |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!