Leírás és Paraméterek
| Anyag | Cotton / Neoprene with T cloth / Synthetic leather |
| Belső méret | 30,5 x 22 x 2 cm |
| Gyártó | PORT DESIGNS |
| Külső méret | 32,2 x 23,8 x 2,4 cm |
| Méret | 12,5" |
| Szín | Fekete |
| Modell | Torino |
| Típus | Sleeve, tok |
| Garancia | Élettartam garancia |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!