Leírás és Paraméterek
| Anyag | Cotton / Neoprene with T cloth / Synthetic leather |
| Belső méret | 32 x 23 x 2,5 cm |
| Gyártó | PORT DESIGNS |
| Külső méret | 33,5 x 24,8 x 2,4 cm |
| Méret | 14,0" |
| Szín | Fekete |
| Modell | Torino |
| Típus | Sleeve, tok |
| Garancia | Élettartam garancia |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!