Leírás és Paraméterek
| Anyag | Synthetic leather |
| Belső méret | 32,5 x 22,7 x 2,5 cm |
| Gyártó | PORT DESIGNS |
| Képátló | 13,3" |
| Külső méret | 35 x 33,5 x 4 cm |
| Szín | Piros |
| Modell | Zürich TL |
| Típus | Notebook táska |
| Garancia | Élettartam garancia |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!