Leírás és Paraméterek
| Anyag | Puhafedeles |
| Gyártó | SAMSONITE |
| Képátló | 14,1" |
| Külső méret | 40 x 29 x 18 cm |
| Méret | 11" - 14.1" |
| Szín | Fekete |
| Modell | Guardit 2.0 |
| Típus | Hátizsák |
| Garancia | 1 év (általános) + 1 év (gyártói szervizgarancia) |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!