Leírás és Paraméterek
| 2G hálózat | GSM850, GSM900, DCS1800, PCS1900 |
| 3G hálózat | B1(2100), B2(1900), B4 (AWS), B5(850), B8(900), B34(2010), B39(1880) |
| Akkumulátor | 3500mAh |
| Belső memória/tárhely | 256GB |
| Beszélgetési idő | 24,0óra |
| Bluetooth. | 5.0 |
| Egyéb funkciók | IP68 |
| GPS | Van |
| Gyártó | SAMSUNG |
| Java | C-típusú USB |
| Kamera felbontás | 16,0MP |
| Érintőképernyő (Igen/Nem) | Van |
| Készenléti idő | 0óra |
| Kijelző felbontás | 2280 x 1080 (FHD+) |
| Kijelző méret | 6,3" |
| Kijelző típus | Dynamic AMOLED |
| Memória bővíthetőség | Nem |
| Operációs rendszer | Android |
| RAM | 8,0GB |
| Súly | 0kg |
| Szín | Fekete |
| Videotelefonálás | Van |
| Garancia | 1 év általános (jogszabály szerint) + 1 év (gyártó által biz |
| Wireless | Van |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!