Leírás és Paraméterek
| Belső memória/tárhely | 64GB |
| Bluetooth | Van |
| Csatlakozók | ANT+, USB 2.0, GPS, Glonass, Beidou, 3.5mm Stereo, Wi-Fi Direct, Smart Switch (PC verzió) |
| Érintőképernyő | Igen |
| GPS | Van |
| Gyártó | SAMSUNG |
| Hangszóró | Van |
| Kamera felbontás | 8,0MP |
| Beépített kártyaolvasó | Van |
| Érintőképernyő (Igen/Nem) | Van |
| Kijelző méret | 10,4" |
| Memória bővíthetőség | MicroSD (1TB-ig) |
| Mobil kommunikáció | Nem |
| Op.rendszer | Android |
| RAM | 4,0GB |
| Súly. | 465,00g |
| Szín | Kék |
| Támogatott média formátumok | MP4, M4V, 3GP, 3G2, WMV, ASF, AVI, FLV, MKV, WEBM, UHD 4K (3840 x 2160)@120fps, MP3, M4A, 3GA, AAC, OGG, OGA, WAV, WMA, AMR, AWB, FLAC, MID, MIDI, XMF, MXMF, IMY, RTTTL, RTX, OTA |
| USB | 2.0 |
| Garancia | 1 év jogszabály szerint + 1 év gyártói szervizgarancia |
| Wireless | Van |
| Wireless (Wifi) | 802.11 a/b/g/n/ac |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!