Leírás és Paraméterek
| Belső memória/tárhely | 4GB |
| Beszélgetési idő | 0,0óra |
| Bluetooth. | 5.0 |
| Gyártó | SAMSUNG |
| Készenléti idő | 0óra |
| Kijelző felbontás | 360 x 360 |
| Kijelző méret | 1,2" |
| Súly | 0kg |
| Garancia | 1 év általános (jogszabály szerint) + 1 év (gyártó által biz |
| Wireless | Van |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!