Leírás és Paraméterek
| Belső memória/tárhely | 4GB |
| Beszélgetési idő | 0,0óra |
| Bluetooth. | 4,2 |
| Egyéb funkciók | WPC alapú wireless charging |
| Gyártó | SAMSUNG |
| Érintőképernyő (Igen/Nem) | Van |
| Készenléti idő | 0óra |
| Kijelző méret | 1,1" |
| Kijelző típus | Super AMOLED |
| Operációs rendszer | Tizen OS 4.0 |
| RAM | 0,8GB |
| Súly | 0kg |
| Garancia | 1 év általános (jogszabály szerint) + 1 év (gyártó által biz |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!