Leírás és Paraméterek
| CI (Common Interface) Kártya | Van |
| Coax (RF) port | Van |
| Component port (Y / Pb / Pr) | Van |
| Fali rögzítés | 200x200mm VESA falitartó-támogatás |
| Fejhallgató kimenet | Van |
| Felbontás | 3840 x 2160 (UHD) |
| Gyártó | Sharp |
| HDMI | 4 |
| Képátló | 43,0" |
| Ethernet, LAN (RJ-45) port | 1 |
| Smart TV funkciók | Van |
| Súly | 6kg |
| Támogatott média formátumok | AVI/MKV/WMV/ASF/MP4/M4v/RM/RMVB/VOB/TS/M2TS/MPG/FLV, MP3, M4a, WMA, AAC, AC3, EAC3, LPCM, OGG, JPG, JPEG, BMP, PNG |
| Technológia | LED |
| Tuner | DVB T/C/S2 |
| USB 2.0 | 3db |
| Videotámogatás USB-n | Van |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!