Leírás és Paraméterek
| CI (Common Interface) Kártya | Van |
| Coax (RF) port | Van |
| Fali rögzítés | 200x200mm VESA falitartó-támogatás |
| Fejhallgató kimenet | Van |
| Felbontás | 3840 x 2160 (UHD) |
| Gyártó | Sharp |
| HDMI | 3 |
| Képátló | 50,0" |
| Ethernet, LAN (RJ-45) port | 1 |
| Smart TV funkciók | Van |
| Súly | 12kg |
| Támogatott média formátumok | MKV, MP4, MOV, AVI, MPG, MPEG, 3GP, 3GPP, ASF, FLV, WEBM, VOB, DAT, TS, TRP, TP, MP3, M4A, AAC, AC3, EAC3, DTS, WAV, FLAC, LPCM, JPG, JPEG, BMP, PNG, GIF, MPO |
| Tartozékok | Remote control, 2x AAA batteries, TV stand installation pack, Quick start guide, Wall mount set (4x M6x35 screw and 4x plastic spacer) |
| Technológia | LED |
| Tuner | DVB T/C/S2 |
| USB 2.0 | 3db |
| Videotámogatás USB-n | Van |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!