Leírás és Paraméterek
| Bluetooth | Van |
| Display Port | Nincs |
| D-Sub | Nincs |
| DVI | Nincs |
| Felbontás | 4480 x 2520 |
| Gyártó | APPLE |
| Hangszóró | Van |
| Háttértár típus | SSD |
| HDMI | Nincs |
| Beépített kártyaolvasó | Nincs |
| Képátló | 24,0" |
| Érintőképernyő (Igen/Nem) | Nincs |
| Kivitel | AIO |
| LAN | Nem |
| Memória. | 16GB |
| Memória típus | integrált |
| Optikai meghajtó | Nincs |
| Processzor gyártó | Apple |
| Processzor típus | M1 |
| Processzor modell | 8C CPU/7C GPU |
| SSD méret | 256GB |
| Szín | Zöld |
| USB 3.1 | 0db |
| USB Type-C | 2db |
| Videokártya | Integrált |
| Garancia | 1 év szervizgarancia |
| Wireless | Van |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!