Leírás és Paraméterek
| Felbontás | 5120 x 2880 |
| Gyártó | APPLE |
| Háttértár típus | SSD |
| Képátló | 27,0" |
| Kivitel | AIO |
| Memória órajel | 2666MHz |
| Memória típus | DDR4 |
| Processzor gyártó | Intel |
| Processzor típus | Core i7 |
| SSD méret | 512GB |
| Videokártya fajta | AMD |
| Videokártya | Dedikált |
| Garancia | 1 év szervizgarancia |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!