Leírás és Paraméterek
| Bluetooth | Van |
| Display Port | Nincs |
| Felbontás | 1920 x 1080 (FHD1080) 16:9 |
| Gyártó | ASUS |
| Háttértár típus | SSD |
| HDD méret | 0GB |
| HDMI | Van |
| Kamera felbontás | 1,0MP |
| Beépített kártyaolvasó | Nincs |
| Képátló | 23,8" |
| Érintőképernyő (Igen/Nem) | Van |
| Kivitel | AIO |
| LAN | 10/100/1000 |
| Memória. | 8GB |
| Memória típus | DDR4 |
| Optikai meghajtó | Nincs |
| Operációs rendszer | Windows |
| Operációs rendszer verzió | Windows 10 Home |
| Processzor gyártó | AMD |
| Processzor típus | Ryzen 5 |
| Processzor modell | 5500U |
| Soros port | Van |
| SSD méret | 256GB |
| Szín | Fekete |
| Teljesítmény | 90W |
| USB 2.0 | 2db |
| USB 3.1 | 2db |
| USB portok száma | 5db |
| USB Type-C | 1db |
| Videokártya fajta | AMD |
| Memória | 0GB |
| Videokártya | Integrált |
| Videokártya típus | AMD Radeon Graphics |
| Garancia | 1 év általános (jogszabály szerint) + 2 év (gyártó által biz |
| Wireless | Van |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!