Leírás és Paraméterek
| Bluetooth | Van |
| Display Port | Nincs |
| D-Sub | Nincs |
| DVI | Nincs |
| Felbontás | 1920 x 1080 (FHD1080) 16:9 |
| Gyártó | HP HEWLETT PACKARD |
| Háttértár típus | SSD |
| HDD méret | 0GB |
| HDMI | Van |
| Kamera felbontás | 0,9MP |
| Beépített kártyaolvasó | Van |
| Képátló | 21,5" |
| Érintőképernyő (Igen/Nem) | Nincs |
| Kivitel | AIO |
| LAN | 10/100/1000 |
| Memória. | 8GB |
| Memória órajel | 2666MHz |
| Memória típus | DDR4 |
| Optikai meghajtó | Nincs |
| Operációs rendszer | Egyéb |
| Operációs rendszer verzió | DOS |
| Processzor gyártó | Intel |
| Processzor típus | Core i3 |
| Processzor modell | 10100T |
| Soros port | Nincs |
| SSD méret | 256GB |
| Szín | Fehér |
| Terméksorozat (PC) | HP All-in-One |
| USB 2.0 | 2db |
| USB 3.0 | 2db |
| USB 3.1 | 0db |
| USB portok száma | 4db |
| USB Type-C | 0db |
| Videokártya fajta | Integrált |
| Memória | 0GB |
| Videokártya | Integrált |
| Videokártya típus | Intel UHD Graphics 630 |
| Garancia | 1 év általános (jogszabály szerint) + 2 év (gyártó által biz |
| Wireless | Van |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!