Leírás és Paraméterek
| Felbontás | 2560 x 1440 (WQXGA) 16:9 |
| Gyártó | HP HEWLETT PACKARD |
| Háttértár típus | SSD |
| HDD méret | 0GB |
| Kamera felbontás | 0,9MP |
| Képátló | 27,0" |
| Érintőképernyő (Igen/Nem) | Nincs |
| Kivitel | AIO |
| LAN | 10/100/1000 |
| Memória. | 8GB |
| Memória órajel | 2666MHz |
| Memória típus | DDR4 |
| Optikai meghajtó | Nincs |
| Operációs rendszer | Windows |
| Operációs rendszer verzió | Windows 10 |
| Processzor gyártó | Intel |
| Processzor típus | Core i5 |
| Processzor modell | 11500T |
| SSD méret | 512GB |
| Szín | Fehér |
| Terméksorozat (PC) | HP All-in-One |
| Videokártya fajta | Integrált |
| Videokártya | Integrált |
| Garancia | 1 év általános (jogszabály szerint) + 2 év (gyártó által biz |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!