Leírás és Paraméterek
| Bluetooth | Van |
| Display Port | Van |
| Felbontás | 1920 x 1080 (FHD1080) 16:9 |
| Gyártó | HP HEWLETT PACKARD |
| Háttértár típus | SSD |
| HDD méret | 0GB |
| HDMI | Van |
| Beépített kártyaolvasó | Van |
| Képátló | 24,0" |
| Érintőképernyő (Igen/Nem) | Nincs |
| Kivitel | AIO |
| LAN | 10/100/1000 |
| Memória. | 8GB |
| Memória órajel | 2666MHz |
| Memória típus | DDR4 |
| Optikai meghajtó | Van |
| Operációs rendszer | Windows |
| Operációs rendszer verzió | Windows 10 |
| Processzor gyártó | Intel |
| Processzor típus | Core i3 |
| Processzor modell | 10100T |
| SSD méret | 256GB |
| Szín | Fekete |
| Teljesítmény | 0W |
| Terméksorozat (PC) | ProOne |
| USB 2.0 | 0db |
| USB 3.0 | 0db |
| USB 3.1 | 5db |
| USB portok száma | 6db |
| USB Type-C | 1db |
| Videokártya fajta | Integrált |
| Memória | 0GB |
| Videokártya | Integrált |
| Videokártya típus | Intel UHD Graphics 630 |
| Garancia | 1 év általános (jogszabály szerint) + 2 év (gyártó által biz |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!