Leírás és Paraméterek
| Billentyűzet megvilágítás | Nincs |
| Bluetooth | Nincs |
| Dedikált dokkoló | Nincs |
| Dokkolhatóság | USB porton |
| Felbontás | 1600 x 900 (WUGA) 16:9 |
| Gyártó | LENOVO |
| 4G/LTE | Nincs |
| Háttértár típus | HDD |
| HDD méret | 1000GB |
| Kamera felbontás | 1,00Mpixel |
| Beépített kártyaolvasó | Van |
| Képátló | 19,5" |
| Érintőképernyő (Igen/Nem) | Van |
| Kijelző Típusa | Matt |
| LAN | 10/100/1000 |
| Memória. | 4GB |
| Memória típus | DDR4 |
| Optikai meghajtó | Van |
| Operációs rendszer | Nincs |
| Operációs rendszer verzió | DOS |
| Processzor gyártó | Intel |
| Processzor típus | Core i5 |
| Processzor modell | 8400 |
| SSD méret | 0GB |
| Súly | 4kg |
| Szín | Fekete |
| Ujjlenyomat-olvasó | Nincs |
| USB 2.0 | 0db |
| USB 3.0 | 0db |
| USB 3.1 | 6db |
| USB portok száma | 6db |
| USB Type-C | 0db |
| Videokártya fajta | Integrált |
| Memória | 0GB |
| Videokártya | Integrált |
| Video csatlakozás | HDMI |
| Videokártya típus | Intel UHD Graphics 630 |
| Garancia | 1 év jogszabály szerint + 2 év gyártói helyszíni garancia |
| Wireless (Wifi) | 802.11ac |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!