Leírás és Paraméterek
| Bluetooth | Van |
| Display Port | Nincs |
| D-Sub | Van |
| DVI | Nincs |
| Felbontás | 1600 x 900 (WUGA) 16:9 |
| Gyártó | MSI COMPUTER |
| Háttértár típus | HDD |
| HDD méret | 1000GB |
| HDMI | Van |
| Kamera felbontás | 1,0MP |
| Beépített kártyaolvasó | Van |
| Képátló | 19,5" |
| Érintőképernyő (Igen/Nem) | Nincs |
| Kivitel | All-In-One |
| LAN | 10/100/1000 |
| Memória. | 4GB |
| Memória órajel | 2400MHz |
| Memória típus | DDR4 |
| Optikai meghajtó | Van |
| Operációs rendszer | Windows |
| Operációs rendszer verzió | Windows 10 Pro |
| Processzor gyártó | Intel |
| Processzor típus | Pentium |
| Processzor modell | G4560 |
| Soros port | Nincs |
| Teljesítmény | 0W |
| USB 2.0 | 3db |
| USB 3.0 | 3db |
| USB 3.1 | 0db |
| USB Type-C | 0db |
| Videokártya fajta | Integrált |
| Memória | 0GB |
| Videokártya | Integrált |
| Videokártya típus | Alaplapi Integrált VGA |
| Garancia | 1 év (általános) + 1 év (gyártói szervizgarancia) |
| Wireless | Van |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!