Leírás és Paraméterek
| Display Port | Van |
| D-Sub | Van |
| Gyártó | ASUS |
| Háttértár típus | SSD |
| HDD méret | 0GB |
| HDMI | Van |
| Beépített kártyaolvasó | Nincs |
| Kivitel | SFF |
| LAN | 10/100/1000 |
| Memória. | 8GB |
| Memória órajel | 2666MHz |
| Memória típus | DDR4 |
| Optikai meghajtó | Nincs |
| Operációs rendszer | Nincs |
| Operációs rendszer verzió | Windows 10 |
| Processzor gyártó | Intel |
| Processzor típus | Core i5 |
| Processzor modell | 10400 |
| Soros port | Van |
| SSD méret | 1000GB |
| Teljesítmény | 500W |
| Thunderbolt | Nincs |
| USB 2.0 | 0db |
| USB 3.0 | 0db |
| USB 3.1 | 7db |
| USB portok száma | 9db |
| USB Type-C | 2db |
| Videokártya fajta | NVIDIA |
| Memória | 6GB |
| Videokártya | Dedikált |
| Videokártya típus | nVIDIA GeForce GTX 1660 SUPER |
| Garancia | 1 év általános (jogszabály szerint) + 2 év (gyártó által biz |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!