Leírás és Paraméterek
| Display Port | Van |
| D-Sub | Nincs |
| DVI | Nincs |
| Gyártó | ASUS |
| Háttértár típus | M.2 SSD |
| HDMI | Van |
| Beépített kártyaolvasó | Nincs |
| LAN | 10/100/1000 |
| Memória. | 8GB |
| Memória órajel | 3200MHz |
| Memória típus | DDR4 |
| Optikai meghajtó | Nincs |
| Operációs rendszer | Windows |
| Operációs rendszer verzió | Windows 10 |
| Processzor gyártó | AMD |
| Processzor típus | Ryzen 7 |
| Processzor modell | 3700X |
| Soros port | Nincs |
| SSD méret | 512GB |
| Thunderbolt | Van |
| USB 3.1 | 7db |
| USB portok száma | 8db |
| USB Type-C | 1db |
| Videokártya fajta | NVIDIA |
| Memória | 6GB |
| Videokártya | Dedikált |
| Videokártya típus | nVIDIA GeForce GTX 1660 Ti |
| Garancia | 1 év (kötelező) + 24 év (gyártói garancia) |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!