Leírás és Paraméterek
| Display Port | Van |
| Gyártó | ASUS |
| Háttértár típus | SSD |
| HDD méret | 0GB |
| HDMI | Van |
| Beépített kártyaolvasó | Nincs |
| LAN | Nem |
| Memória. | 8GB |
| Memória órajel | 3200MHz |
| Memória típus | DDR4 |
| Operációs rendszer | Windows |
| Operációs rendszer verzió | Windows 10 Home |
| Processzor gyártó | AMD |
| Processzor típus | Ryzen 5 |
| Processzor modell | 3600X |
| Soros port | Van |
| SSD méret | 512GB |
| Teljesítmény | 500W |
| USB 2.0 | 0db |
| USB 3.0 | 0db |
| USB 3.1 | 7db |
| USB portok száma | 9db |
| USB Type-C | 2db |
| Videokártya fajta | NVIDIA |
| Memória | 4GB |
| Videokártya | Dedikált |
| Videokártya típus | nVIDIA GeForce GTX 1650 |
| Garancia | 1 év (kötelező) + 24 év (gyártói garancia) |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!