Leírás és Paraméterek
| Display Port | Van |
| Gyártó | ASUS |
| Háttértár típus | SSD |
| HDMI | Van |
| Beépített kártyaolvasó | Nincs |
| Kivitel | SFF |
| LAN | 10/100/1000 |
| Memória. | 4GB |
| Memória órajel | 2400MHz |
| Memória típus | DDR4 |
| Operációs rendszer | Nincs |
| Operációs rendszer verzió | Egyéb |
| Processzor gyártó | Intel |
| Processzor típus | Celeron |
| Processzor modell | 4020U |
| Soros port | Van |
| SSD méret | 120GB |
| USB 2.0 | 1db |
| USB 3.1 | 2db |
| USB Type-C | 1db |
| Videokártya fajta | Integrált |
| Videokártya | Integrált |
| Videokártya típus | Intel UHD Graphics 600 |
| Garancia | 1 év (általános) + 1 év (gyártói szervizgarancia) |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!