Leírás és Paraméterek
| Display Port | Nincs |
| D-Sub | Nincs |
| DVI | Nincs |
| Gyártó | ASUS |
| Háttértár típus | EMMC |
| HDMI | Van |
| Kivitel | Vivo PC |
| Memória. | 2GB |
| Memória órajel | 1600MHz |
| Memória típus | DDRIII |
| Optikai meghajtó | Nincs |
| Operációs rendszer | Windows |
| Operációs rendszer verzió | Windows 10 Pro |
| Processzor gyártó | Intel |
| Processzor típus | Atom |
| Processzor modell | x5-Z8350 |
| SSD méret | 32GB |
| Thunderbolt | Nincs |
| USB 2.0 | 1db |
| USB 3.0 | 1db |
| USB 3.1 | 1db |
| USB portok száma | 2db |
| Videokártya fajta | Integrált |
| Videokártya | Integrált |
| Videokártya típus | Intel HD Graphics |
| Garancia | 1 év (általános) + 1 év (gyártói szervizgarancia) |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!