Leírás és Paraméterek
| Gyártó | CHS |
| Háttértár típus | SSD |
| Kivitel | Dobozos |
| LAN | 10/100/1000 |
| Memória. | 8GB |
| Memória órajel | 2400MHz |
| Memória típus | DDR4 |
| Optikai meghajtó | Van |
| Operációs rendszer | Egyéb |
| Operációs rendszer verzió | DOS |
| Processzor gyártó | Intel |
| Processzor típus | Core i5 |
| SSD méret | 240GB |
| Teljesítmény | 0W |
| Terméksorozat (PC) | Barracuda |
| USB 2.0 | 2db |
| USB 3.0 | 4db |
| USB 3.1 | 0db |
| Videokártya fajta | Integrált |
| Memória | 1GB |
| Videokártya típus | nVIDIA GeForce 710M |
| Garancia | 1 év jogszabály szerint + 2 év gyártói szervizgarancia |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!