Leírás és Paraméterek
| Display Port | Van |
| D-Sub | Nincs |
| DVI | Nincs |
| Gyártó | DELL |
| Háttértár típus | HDD |
| HDD méret | 1000GB |
| HDMI | Van |
| Beépített kártyaolvasó | Nincs |
| LAN | 10/100/1000 |
| Memória. | 8GB |
| Memória órajel | 2666MHz |
| Memória típus | DDR4 |
| Optikai meghajtó | Nincs |
| Operációs rendszer | Windows |
| Operációs rendszer verzió | Windows 10 Pro |
| Processzor gyártó | Intel |
| Processzor típus | Core i3 |
| Soros port | Nincs |
| SSD méret | 0GB |
| Terméksorozat (PC) | Optiplex |
| Thunderbolt | Nincs |
| USB 2.0 | 2db |
| USB 3.0 | 0db |
| USB 3.1 | 4db |
| USB portok száma | 6db |
| USB Type-C | 0db |
| Videokártya fajta | Integrált |
| Videokártya | Integrált |
| Videokártya típus | Intel HD Graphics |
| Garancia | 1 év jogszabály szerint + 2 év gyártói helyszíni garancia |
| DELL PC Optiplex 3070 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!