Leírás és Paraméterek
| Display Port | Van |
| D-Sub | Nincs |
| DVI | Van |
| Gyártó | DELL |
| Háttértár típus | HDD+SSD |
| HDD méret | 1000GB |
| HDMI | Van |
| Beépített kártyaolvasó | Nincs |
| Kivitel | PC |
| LAN | 10/100/1000 |
| Memória. | 16GB |
| Memória órajel | 2933MHz |
| Memória típus | DDR4 |
| Optikai meghajtó | Van |
| Operációs rendszer | Windows |
| Operációs rendszer verzió | Windows 10 Home |
| Processzor gyártó | Intel |
| Processzor típus | Core i7 |
| Processzor modell | 11700 |
| Soros port | Van |
| SSD méret | 512GB |
| Teljesítmény | 500W |
| Terméksorozat (PC) | XPS |
| Thunderbolt | Nincs |
| USB 2.0 | 2db |
| USB 3.0 | 0db |
| USB 3.1 | 7db |
| USB portok száma | 8db |
| USB Type-C | 1db |
| Videokártya fajta | NVIDIA |
| Memória | 6GB |
| Videokártya | Dedikált |
| Videokártya típus | nVIDIA GeForce GTX 1660 Ti |
| Garancia | 1 év jogszabály szerint + 2 év gyártói helyszíni garancia |
| XPS PC |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!