Leírás és Paraméterek
| Display Port | Van |
| D-Sub | Nincs |
| DVI | Nincs |
| Gyártó | DELL |
| Háttértár típus | M.2 SSD |
| HDMI | Nincs |
| Kivitel | Compact Tower (torony) |
| LAN | 10/100/1000 |
| Memória. | 16GB |
| Memória órajel | 2933MHz |
| Memória típus | DDR |
| Operációs rendszer | Windows |
| Operációs rendszer verzió | Windows 10 Pro |
| Processzor gyártó | Intel |
| Processzor típus | Core i7 |
| Processzor modell | 10700 |
| Soros port | Nincs |
| SSD méret | 512GB |
| Terméksorozat (PC) | Precision |
| Thunderbolt | Nincs |
| USB 3.1 | 6db |
| Videokártya fajta | NVIDIA |
| Videokártya | Dedikált |
| Videokártya típus | NVIDIA Quadro P1000 |
| Garancia | 1 év jogszabály szerint + 2 év gyártói pro-support garancia |
| Precision |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!