Leírás és Paraméterek
| Display Port | Nincs |
| D-Sub | Van |
| DVI | Nincs |
| Gyártó | HP HEWLETT PACKARD |
| Háttértár típus | SSD |
| HDD méret | 0GB |
| HDMI | Van |
| Beépített kártyaolvasó | Nincs |
| Kivitel | Desktop Mini |
| LAN | 10/100/1000 |
| Memória. | 4GB |
| Memória órajel | 2133MHz |
| Memória típus | DDR4 |
| Optikai meghajtó | Nincs |
| Operációs rendszer | Windows |
| Operációs rendszer verzió | Windows 10 Pro |
| Processzor gyártó | Intel |
| Processzor típus | Core i3 |
| Processzor modell | 10110U |
| Soros port | Van |
| SSD méret | 256GB |
| Terméksorozat (PC) | 260 |
| Thunderbolt | Nincs |
| USB 2.0 | 3db |
| USB 3.0 | 0db |
| USB 3.1 | 3db |
| USB portok száma | 7db |
| USB Type-C | 1db |
| Videokártya fajta | Integrált |
| Memória | 0GB |
| Videokártya | Integrált |
| Videokártya típus | Intel UHD Graphics |
| Garancia | 1 év általános (jogszabály szerint) + 2 év (gyártó által biz |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!