Leírás és Paraméterek
| Display Port | Van |
| D-Sub | Nincs |
| DVI | Nincs |
| Gyártó | HP HEWLETT PACKARD |
| Háttértár típus | SSD |
| HDD méret | 0GB |
| HDMI | Nincs |
| Beépített kártyaolvasó | Nincs |
| Kivitel | SFF |
| LAN | 10/100/1000 |
| Memória. | 32GB |
| Memória órajel | 2666MHz |
| Memória típus | DDR4 |
| Optikai meghajtó | Van |
| Operációs rendszer | Windows |
| Operációs rendszer verzió | Windows 10 Pro |
| Processzor gyártó | Intel |
| Processzor típus | Core i9 |
| Processzor modell | 10900 |
| Soros port | Nincs |
| SSD méret | 1024GB |
| Terméksorozat (PC) | EliteDesk |
| Thunderbolt | Nincs |
| USB 2.0 | 4db |
| USB 3.0 | 0db |
| USB 3.1 | 6db |
| USB portok száma | 11db |
| USB Type-C | 1db |
| Videokártya fajta | AMD |
| Memória | 4GB |
| Videokártya | Dedikált |
| Videokártya típus | AMD Radeon RX 550X |
| Garancia | 1 év általános (jogszabály szerint) + 4 év (gyártó által biz |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!