Leírás és Paraméterek
| Gyártó | HP HEWLETT PACKARD |
| Háttértár típus | SSD |
| HDD méret | 0GB |
| Memória. | 8GB |
| Memória órajel | 2400MHz |
| Memória típus | DDR4 |
| Operációs rendszer | Windows |
| Operációs rendszer verzió | Windows 10 |
| Processzor gyártó | Intel |
| Processzor típus | Core i5 |
| SSD méret | 512GB |
| Terméksorozat (PC) | Pavilion Series |
| Videokártya fajta | NVIDIA |
| Memória | 8GB |
| Videokártya | Dedikált |
| Videokártya típus | nVIDIA GeForce RTX 2060 SUPER |
| Garancia | 1 év általános (jogszabály szerint) + 2 év (gyártó által biz |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!