Leírás és Paraméterek
| Busz | PCI-E |
| Cache | 6144kB |
| Chipset | Intel® B360 |
| Display Port | Van |
| D-Sub | Van |
| DVI | Nincs |
| FDD | Nincs |
| Gyártó | HP HEWLETT PACKARD |
| Hangszóró | Van |
| Háttértár típus | M.2 SSD |
| HDD méret | 256GB |
| HDMI | Nincs |
| Beépített kártyaolvasó | Nincs |
| Kivitel | SFF |
| LAN | 10/100/1000 |
| Memória. | 8GB |
| Memória órajel | 0MHz |
| Memória típus | DDR4 |
| Modem | Nem |
| Optikai meghajtó | Van |
| Optikai meghajtó | DVD-RW |
| Operációs rendszer | Windows |
| Operációs rendszer verzió | Windows 10 Pro |
| Processzor | Intel Core i3 |
| Processzor gyártó | Intel |
| Processzor sebesség | 3,60GHz |
| Processzor típus | Core i3 |
| Processzor modell | 8100 |
| Soros port | Nincs |
| SSD méret | 0GB |
| Teljesítmény | 0W |
| Terméksorozat (PC) | ProDesk |
| Thunderbolt | Nincs |
| TV-Tuner | Nincs |
| USB Type-C | Nincs |
| USB 2.0 | 4db |
| USB 3.0 | 0db |
| USB 3.1 | 4db |
| USB portok száma | 8db |
| Videokártya fajta | Integrált |
| Memória | 0GB |
| Videokártya | Integrált |
| Videokártya típus | Intel UHD Graphics 630 |
| Garancia | 1 év általános (jogszabály szerint) + 2 év (gyártó által biz |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!